Aktualności: PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!

PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!! 2017-07-20

PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!

Szanowni Klienci. Serdecznie zapraszamy do zakupu DYPLOMÓW PAPIEROWYCH OKOLICZNOŚCIOWYCH w cenie 0,85 zł. W swojej ofercie posiadamy duży wybór dyplomów o przeróżnej tematyce: piłka nożna, piłka siatkowa, biegi, wędkarstwo, lekkoatletyka i inne. Dyplomy sprzedajemy po 25 sztuk !!! Zamówienia można składać zarówno poprzez naszą stronę internetową lub e-mailem na puchary@paak.com.pl


POZOSTAŁE ARTYKUŁYPROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2018-04-12

Statuetki na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 !

Szanowni Państwo, Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa, propozycje statuetek na zakończenie roku szkolnego, w rewelacyjnych cenach. Pełna ofertą w załączniku - przy większym zamówieniu, indywidualna wycena! E-mail: puchary@paak.com.pl Tel: 530-749-328

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2018-03-20

GIVOVA - NOWA DOSTAWA ! NOWE PRODUKTY !

Szanowni Klienci ! Właśnie otrzymaliśmy nową dostawę sprzętu marki GIVOVA. W ofercie pojawiło się wiele nowych pozycji. Zachęcamy do zalogowania się na naszą stronę i do zapoznania się z całą naszą ofertą. W załączniku natomiast najnowsza oferta dla Klubów ;) W przypadku pytań prosimy o kontakt z obsługą Hurtowni.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2017-12-20

XVI Memoriał Andrzeja Brończyka

9 grudnia 2017 r. , po raz XVI spotkaliśmy się na memoriale Andrzeja Brończyka. Rywalizacja w tym roku była na najwyższym poziomie. Nasza hurtownia była sponsorem pucharów i trofeów oraz sprzętu firmy Givova (torby, piłki i „listonoszki”). Oczywiście tak jak w poprzednich latach, wystawiliśmy swoją drużynę PAAK Givova. Niestety w tym roku nie znaleźliśmy się na podium.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2017-12-12

Wywiad z Błażejem Brzezińskim zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego

�Witaj Błażej, jesteś u nas kolejny raz. Cieszy nas bardzo Twoja wizyta. Pozwól, że tym razem nie przepuszczę okazji przeprowadzenia krótkiego wywiadu ze zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego. Może przybliżysz nam, dlaczego akurat my? Odpowiedź jest banalna, mieszkam w Bydgoszczy i nie widzę żadnego powodu czemu miałbym robić zakupy w innym miejscu, skoro u Was, mogę znaleźć większość interesującego mnie asortymentu w przyzwoitych cenach. �Najbliższe plany jakie? Wojskowe Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych. Po mistrzostwach zaplanowaliśmy z trenerem okres przejściowy, a potem już przygotowania do Mistrzostw Europy w maratonie, które odbędą się w Berlinie w przyszłym roku. �Nabrałeś wiary we własne siły po tym Maratonie Warszawskim? Z pewnością tak. Takie starty napędzają mnie do działania. Mam dopiero 30 lat! Starsi maratończycy powiadają, że wiek między 30-36 lat jest najlepszy do osiągania dobrych wyników w maratonie. Wierze, że tak będzie. Wiem, że nie jedna osoba wróżyła mi już koniec przygody biegowej, ale ja jeszcze zadziwi. �Jakie są Twoje rady dla początkujących biegaczy? Przede wszystkim radzę stawiać sobie realny cel (możliwy do zrealizowania plan), który da nam satysfakcję, gdy skończymy go realizować i cały czas myśleć pozytywnie. Bieganie ma sprawiać przyjemność. Wygodne ubranie i buty przystosowane do biegania, pomagają. Dzięki za poświęcenie mi chwili. Udanych zakupów i oczywiście cała Hurtownia Sportowa PAAK życzy kolejnych sukcesów. -- Marketing Manager PAAK'u w rozmowie z Błażej Brzeziński

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2017-07-01

UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!

Szanowni Klienci przypominamy, iż od dnia 01.09.2016 r. zmieniły się godziny pracy Hurtowni. PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK pracujemy w godzinach 8:00 - 16:30. SOBOTY - PIERWSZA SOBOTA M-CA - pracujemy w godzinach 8:00 - 13:00. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY. Obsługa Hurtowni PAAK.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2015-09-25

GIVOVA - OFERTA SPECJALNA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

Szanowni Klienci ! Zachęcamy do zapoznania się z AKTUALNĄ ofertą strojów sportowych, dresów, toreb piłkarskich i kurtek przeciwdeszczowych znanej marki GIVOVA. Z myślą o ODBIORCACH HURTOWYCH, KLUBACH SPORTOWYCH oraz SZKOŁACH przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. W przypadku pytań dotyczących oferty i promocji prosimy o kontakt z obsługą naszej hurtowni.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2015-09-06

Adidas

Szanowni Klienci ! Zachęcamy do zapoznania się z NOWĄ ofertą koszulek sportowych, spodenek, dresów sportowych i toreb piłkarskich marki ADIDAS. Z myślą o ODBIORCACH HURTOWYCH, KLUBACH SPORTOWYCH oraz SZKOŁACH przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. W przypadku pytań dotyczących oferty i promocji prosimy o kontakt z obsługą naszej hurtowni.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2014-10-29

Nowości do tenisa stołowego marki GET SPART

Szanowni Klienci ! Miło nam poinformować, iż właśnie otrzymaliśmy nową dostawę sprzętu do tenisa stołowego marki GET SPART. Wśród nowości są rakietki do tenisa stołowego (Spiro 200, Spiro 400, Spiro 700, Spiro 1000), zestawy 2 rakietek i 3 piłeczek (Spin, Control) oraz uchwyty z siatką do stołu tenisowego (Pro, Basic). ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ !!!

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2014-10-29

Nowa kolekcja kijków Nordic Walking i Trekkingowych marki EVOLUTION !!!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do sprzedaży 3 modele najlepiej sprzedających się kijków do nordic walking oraz trekkingowych w kolorze czarnym (BLACK STYLE). Są to modele Nortes, Sortland oraz Atakama. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2014-06-11

NOWOŚĆ !!! GRY PODŁOGOWE !!!

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2014-04-14

Ciekawostki o unihokeju.

Szanowni Państwo. Ze względu na powtarzające się pytania dot. dyscypliny sportowej jaką jest unihokej w załączniku umieściliśmy kilka ciekawostek m.in jak dobrać kij do unihokeja. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą bramek, kijów, piłek oraz kasków do unihokeja.   

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2013-04-22

Błażej Brzeziński - drugi wśród Polaków na ORLEN WARSAW MARATHON 21.04.2013

Błażej Brzeziński, którego od września 2011 roku sponsorujemy, zajął drugie miejsce wśród Polaków startujących w Maratonie Warszawskim na dystansie 42 km 195 m, który był jednocześnie 83. Mistrzostwami Polski w Maratonie Mężczyzn !!!

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2012-02-10

Mistrz Świata w Hurtowni Paak.

Podczas wizyty Pawła Wojciechowskiego w Hurtowni Paak była okazja do przekazania gratulacji za osiągnięty sukces a z drugiej strony podziękowań za udzielone wsparcie i doping.  

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2011-10-07

Hurtownia PAAK sponsorem Błażeja Brzezińskiego.

Błażej Brzeziński jest aktualnym Mistrzem Polski w Maratonie (Dębno 2011 - 2:14:16). Życzy dalszych sukcesów!

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2011-10-05

Hurtownia Paak Sponsorem VIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Jerzego Adamskiego

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2011-09-29

Nasz Mistrz Świata

Paweł Wojciechowski złotym medalistą w skoku o tyczce Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Taegu 2011.

> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2011-09-29

Hurtownia Paak i marka Evolution partnerami Gali MMA w Bydgoszczy


> więcej...


PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!2011-02-28

Zawisza Bydgoszcz i Hurtownia Paak

Hurtownia Paak została jednym z partnerów Zawiszy Bydgoszcz.

> więcej...


sprzęt sportowy
oprogramowanie i grafika: studio interaktywne, wizerunek, projekty garficzne