Aktualności: UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!

UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!! 2017-07-01

UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!

Szanowni Klienci przypominamy, iż od dnia 01.09.2016 r. zmieniły się godziny pracy Hurtowni. PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK pracujemy w godzinach 8:00 - 16:30. SOBOTY - PIERWSZA SOBOTA M-CA - pracujemy w godzinach 8:00 - 13:00. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY. Obsługa Hurtowni PAAK.


POZOSTAŁE ARTYKUŁYUWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2017-12-20

XVI Memoriał Andrzeja Brończyka

9 grudnia 2017 r. , po raz XVI spotkaliśmy się na memoriale Andrzeja Brończyka. Rywalizacja w tym roku była na najwyższym poziomie. Nasza hurtownia była sponsorem pucharów i trofeów oraz sprzętu firmy Givova (torby, piłki i „listonoszki”). Oczywiście tak jak w poprzednich latach, wystawiliśmy swoją drużynę PAAK Givova. Niestety w tym roku nie znaleźliśmy się na podium.

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2017-12-12

Wywiad z Błażejem Brzezińskim zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego

�Witaj Błażej, jesteś u nas kolejny raz. Cieszy nas bardzo Twoja wizyta. Pozwól, że tym razem nie przepuszczę okazji przeprowadzenia krótkiego wywiadu ze zwycięzcą 39. PZU Maratonu Warszawskiego. Może przybliżysz nam, dlaczego akurat my? Odpowiedź jest banalna, mieszkam w Bydgoszczy i nie widzę żadnego powodu czemu miałbym robić zakupy w innym miejscu, skoro u Was, mogę znaleźć większość interesującego mnie asortymentu w przyzwoitych cenach. �Najbliższe plany jakie? Wojskowe Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych. Po mistrzostwach zaplanowaliśmy z trenerem okres przejściowy, a potem już przygotowania do Mistrzostw Europy w maratonie, które odbędą się w Berlinie w przyszłym roku. �Nabrałeś wiary we własne siły po tym Maratonie Warszawskim? Z pewnością tak. Takie starty napędzają mnie do działania. Mam dopiero 30 lat! Starsi maratończycy powiadają, że wiek między 30-36 lat jest najlepszy do osiągania dobrych wyników w maratonie. Wierze, że tak będzie. Wiem, że nie jedna osoba wróżyła mi już koniec przygody biegowej, ale ja jeszcze zadziwi. �Jakie są Twoje rady dla początkujących biegaczy? Przede wszystkim radzę stawiać sobie realny cel (możliwy do zrealizowania plan), który da nam satysfakcję, gdy skończymy go realizować i cały czas myśleć pozytywnie. Bieganie ma sprawiać przyjemność. Wygodne ubranie i buty przystosowane do biegania, pomagają. Dzięki za poświęcenie mi chwili. Udanych zakupów i oczywiście cała Hurtownia Sportowa PAAK życzy kolejnych sukcesów. -- Marketing Manager PAAK'u w rozmowie z Błażej Brzeziński

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2017-07-20

PROMOCJA NA DYPLOMY PAPIEROWE !!!

Szanowni Klienci. Serdecznie zapraszamy do zakupu DYPLOMÓW PAPIEROWYCH OKOLICZNOŚCIOWYCH w cenie 0,85 zł. W swojej ofercie posiadamy duży wybór dyplomów o przeróżnej tematyce: piłka nożna, piłka siatkowa, biegi, wędkarstwo, lekkoatletyka i inne. Dyplomy sprzedajemy po 25 sztuk !!! Zamówienia można składać zarówno poprzez naszą stronę internetową lub e-mailem na puchary@paak.com.pl

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2015-09-25

GIVOVA - OFERTA SPECJALNA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

Szanowni Klienci ! Zachęcamy do zapoznania się z AKTUALNĄ ofertą strojów sportowych, dresów, toreb piłkarskich i kurtek przeciwdeszczowych znanej marki GIVOVA. Z myślą o ODBIORCACH HURTOWYCH, KLUBACH SPORTOWYCH oraz SZKOŁACH przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. W przypadku pytań dotyczących oferty i promocji prosimy o kontakt z obsługą naszej hurtowni.

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2015-09-06

Adidas

Szanowni Klienci ! Zachęcamy do zapoznania się z NOWĄ ofertą koszulek sportowych, spodenek, dresów sportowych i toreb piłkarskich marki ADIDAS. Z myślą o ODBIORCACH HURTOWYCH, KLUBACH SPORTOWYCH oraz SZKOŁACH przygotowaliśmy atrakcyjną promocję. W przypadku pytań dotyczących oferty i promocji prosimy o kontakt z obsługą naszej hurtowni.

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2014-10-29

Nowości do tenisa stołowego marki GET SPART

Szanowni Klienci ! Miło nam poinformować, iż właśnie otrzymaliśmy nową dostawę sprzętu do tenisa stołowego marki GET SPART. Wśród nowości są rakietki do tenisa stołowego (Spiro 200, Spiro 400, Spiro 700, Spiro 1000), zestawy 2 rakietek i 3 piłeczek (Spin, Control) oraz uchwyty z siatką do stołu tenisowego (Pro, Basic). ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ !!!

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2014-10-29

Nowa kolekcja kijków Nordic Walking i Trekkingowych marki EVOLUTION !!!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do sprzedaży 3 modele najlepiej sprzedających się kijków do nordic walking oraz trekkingowych w kolorze czarnym (BLACK STYLE). Są to modele Nortes, Sortland oraz Atakama. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ.

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2014-06-11

NOWOŚĆ !!! GRY PODŁOGOWE !!!

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2014-04-14

Ciekawostki o unihokeju.

Szanowni Państwo. Ze względu na powtarzające się pytania dot. dyscypliny sportowej jaką jest unihokej w załączniku umieściliśmy kilka ciekawostek m.in jak dobrać kij do unihokeja. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą bramek, kijów, piłek oraz kasków do unihokeja.   

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2013-04-22

Błażej Brzeziński - drugi wśród Polaków na ORLEN WARSAW MARATHON 21.04.2013

Błażej Brzeziński, którego od września 2011 roku sponsorujemy, zajął drugie miejsce wśród Polaków startujących w Maratonie Warszawskim na dystansie 42 km 195 m, który był jednocześnie 83. Mistrzostwami Polski w Maratonie Mężczyzn !!!

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2012-02-10

Mistrz Świata w Hurtowni Paak.

Podczas wizyty Pawła Wojciechowskiego w Hurtowni Paak była okazja do przekazania gratulacji za osiągnięty sukces a z drugiej strony podziękowań za udzielone wsparcie i doping.  

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2011-10-07

Hurtownia PAAK sponsorem Błażeja Brzezińskiego.

Błażej Brzeziński jest aktualnym Mistrzem Polski w Maratonie (Dębno 2011 - 2:14:16). Życzy dalszych sukcesów!

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2011-10-05

Hurtownia Paak Sponsorem VIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Jerzego Adamskiego

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2011-09-29

Nasz Mistrz Świata

Paweł Wojciechowski złotym medalistą w skoku o tyczce Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Taegu 2011.

> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2011-09-29

Hurtownia Paak i marka Evolution partnerami Gali MMA w Bydgoszczy


> więcej...


UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY HURTOWNI !!!2011-02-28

Zawisza Bydgoszcz i Hurtownia Paak

Hurtownia Paak została jednym z partnerów Zawiszy Bydgoszcz.

> więcej...


sprzęt sportowy
oprogramowanie i grafika: studio interaktywne, wizerunek, projekty garficzne